Gouden Console Tafel - Modern 2 Planken Gehard Glas met/Metalen Frame en Verstelbare Voeten
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Gouden Console Tafel - Modern 2 Planken Gehard Glas met/Metalen Frame en Verstelbare Voeten
€ 81,95
€ 102,00
Kleur
Veilig betalen
Prachtige gouden consoletafel: verenig metaal en glas in modern minimalisme voor thuis | 2 planken van gehard glas | Stevige ondersteuning tot 20kg | Eenvoudig te monteren | Verstelbare poten voor stabiele ondersteuning
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13.9 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Wandtafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LGT025A01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Goud |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef je interieur een boost met de stijlvolle en moderne consoletafel. Deze verfijnde sofatafel is gemaakt van een combinatie van goudkleurig metaal en gehard glas en is voorzien van twee planken voor het organiseren van je spullen met een maximale statische belasting van 20 kg per plank. Hij is ook voorzien van verstelbare poten voor een evenwichtige en stevige ondersteuning van elke plank. Zet hem dus in een handomdraai neer en schik je spullen zoals jij wilt - in de woonkamer, hal of entree. De klassieke maar moderne stijl in de tijdloze kleur goud geeft een prachtige uitstraling aan je interieur!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's