Hanglamp Bronza - 105x35x150cm - 7 lampen - glas & metaal - brons
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hanglamp Bronza - 105x35x150cm - 7 lampen - glas & metaal - brons
€ 259,00
€ 271,00
Veilig betalen
Hanglamp Bronza 105x35x150cm met vier bronskleurige metalen lampenkappen en drie lampenkappen in Sienna bruin glas. Lichtbronnen niet inbegrepen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.5 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-8431-90 |
| Materiaal | Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Lengte Product - cm | 105,00 cm |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Kleur | Brons |
| Aantal pakketten | 1 |
De hanglamp Bronza Sienna bruin glas is een prachtig ontworpen verlichtingsarmatuur die een vleugje elegantie zal toevoegen aan elke kamer. De combinatie van brons en bruin glas creëert een warme en uitnodigende sfeer, perfect voor eetkamers, woonkamers of slaapkamers.
Deze hanglamp heeft 4 lampen die in een cirkelvormig patroon zijn gerangschikt, met nog eens 3 lampen die eronder hangen voor een unieke en opvallende look. De zachte, sfeervolle verlichting is perfect voor het creëren van een gezellige sfeer in elke ruimte.
De Bronza hanglamp is eenvoudig te installeren en kan op de perfecte hoogte voor je kamer worden ingesteld. Of je nu een donker hoekje wilt opfleuren of een opvallend stuk aan je inrichting wilt toevoegen, deze hanglamp is de perfecte keuze. Ontdek al onze verlichting op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's