Hoekbank Boudi links - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hoekbank Boudi links - grijs
€ 2.499,00
Veilig betalen
Hoekbank Boudi, uitgerust met een longchair aan de linkerkant. Gemaakt uit houtvezelplaat met een bekleding van grijze stof en een vulling van schuim. Afgewerkt met metalen poten.
Productinformatie
| SKU-Emob | ES-BOUN2-5ALLCHL-ST6 |
| Gewicht in kg per stuk | 120 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Hoogte armleuning | 71 |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Met armleuning | Nee |
| Met rugleuning | Nee |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 58 |
| Zithoogte | 45 |
| Type bank | Hoekbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 2 |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Lengte Product - cm | 301,00 cm |
| Breedte Product - cm | 210,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Hout | Massief hout |
De hoekbank van de Boudi-collectie past in elk interieur dankzij de neutrale grijze kleur. Dit maakt het gemakkelijk om kleurrijke accessoires te gebruiken zoals felrode sierkussens of een gele plaid. Deze hoekbank is gemaakt uit houtvezelplaat met een bekleding van grijze stof en een vulling van schuim. De Boudi-hoekbanken zijn afgewerkt met fijne metalen poten. Je kan deze hoekbank ook in spiegelbeeld verkrijgen op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's