Hoekbureau Stylo - 120x45x74cm - met opbergruimte - eikdecor/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoekbureau Stylo 120x45x74cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en antraciet. Met opbergruimte.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 37.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Configuratie | Vrijstaand |
| PC-geschikt | Ja |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Ja |
| Type bureau | Hoekbureau |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDC0103048239 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 73,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Creëer een inspirerende en georganiseerde werkplek met het Stylo bureau. Dit bureau is gemaakt uit spaanplaat en is afgewerkt in eikdecor en antraciet. Dankzij het L-vormige ontwerp biedt het bureau een ruim werkoppervlak, perfect voor een laptop, beeldscherm en andere kantoorbenodigdheden. De twee ruime legplanken bieden voldoende plaats voor boeken, dossiers en documenten. Of je nu student bent, of van thuis uit werkt, het bureau Stylo biedt een efficiënte werkplek met een elegant design. Het bureau Stylo is ook verkrijgbaar in wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob