Houten blokpuzzel Winnie de Poeh
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Houten blokpuzzel Winnie de Poeh
€ 11,40
€ 57,00
Veilig betalen
Functionele puzzel in Winnie de Poeh-thema, gemaakt uit multiplex en juniperhout. Geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.6 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITL859 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 5,60 cm |
| Lengte Product - cm | 21,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 29,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Multiplex Multiplex is een plaatmateriaal dat bestaat uit drie of meer lagen fineer. |
| Aantal pakketten | 1 |
Winnie de Poeh vormenpuzzel voor de allerkleinsten. Winnie de Poeh leert je peuter om de juiste vormen op de juiste plaats te leggen. Aan de hand van erschillende vormen en kleuren is je spruit in staat om op een leuke manier de wereld van "puzzelen" te ontdekken. Bovendien is het een geweldige manier om de motoriek op een speelse manier te bevorderen.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's