Houten opbergrek enkel
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Houten opbergrek met 5 legplanken (enkel), gemaakt van FSC-gecertificeerd dennenhout (14 mm dik).
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13.2 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast berging |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Galico |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GAH226 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 175,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit houten opbergrek telt 5 legplanken die telkens bestaan uit 4 latten van 14 mm dik, wat zorgt voor extra stevigheid. Elke legplank mag een gewicht van 25 kg dragen.
Het rek is volledig gemaakt van FSC-gecertificeerd hout en bestaat ook in een dubbele versie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Galico