Hue Plantenbakken Set van 3 - Zeegras Natuurlijk.
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hue Plantenbakken Set van 3 - Zeegras Natuurlijk.
€ 72,95
€ 109,00
Veilig betalen
Stijlvolle set van 3 planters van natuurlijk zeegras voor in huis of in de tuin. Milieuvriendelijk en veelzijdig.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | HN4401013 |
| Gewicht in kg per stuk | 3.7 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Rotan Rotan is een harde soort liaan die groeit in tropische regenwouden. Het is een materiaal dat afkomstig is van de rotanpalm. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 49,00 cm |
| Breedte Product - cm | 31,00 cm |
| Stijl | Bohemian |
Versterk de natuurlijke schoonheid van je kamerplanten met onze Hue Planters - Natural. Deze plantenbakken van zeegras worden geleverd in een set van 3 en geven elke ruimte een vleugje organische charme. De natuurlijke textuur en warme tinten van het zeegras voegen een rustieke flair toe aan je interieur. Perfect om een vleugje groen toe te voegen aan je woonkamer, slaapkamer of kantoor. Verbeter je planten met deze stijlvolle en milieuvriendelijke plantenbakken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's