Houten speelgoedkistje Maxine 20x30x14
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Houten speelgoedkistje Maxine 20x30x14
€ 32,20
€ 46,00
Veilig betalen
Speelgoedkist Maxine van FSC-gecertificeerd dennenhout, 20x30x14 cm.
Productinformatie
| SKU-Emob | GAH401 |
| Gewicht in kg per stuk | 0.7 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | Galico |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 14,00 cm |
| Lengte Product - cm | 30,00 cm |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Hout | Massief hout |
Gebruik dit leuke houten kistje om kinderboeken of klein speelgoed op te bergen. Je kan het kistje individueel gebruiken of verschillende kistjes combineren om zo een opbergoplossing te creëren die aan jouw noden voldoet. Speelgoedkist Maxine is gemaakt van FSC-gecertificeerd dennenhout.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Galico
Met een product van het merk Galico ben je verzekerd van kwaliteit voor een aantrekkelijke prijs. Al decennialang staat Galico garant voor een ruime selectie artikelen voor in en rond het huis. Neem een kijkje naar onze selectie en maak je keuze.
Bekijk alle producten van Galico ->
Productvragen
Close in
's