Hugo Corduroy Baliekruk Lichtgrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hugo Corduroy Baliekruk Lichtgrijs
€ 145,00
€ 166,00
Kleur
Veilig betalen
Stijlvolle tegenstoel met ribfluwelen bekleding en metalen poten. Comfortabel en compact ontwerp.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.75 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 54 |
| Zithoogte | 66 |
| Zitdiepte | 42 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Ribstof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO5655-12 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 59,00 cm |
| Lengte Product - cm | 54,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Stof, Velours Velours is een stofsoort met een harig oppervlak. Velours met een pool is een soort fluweel. Pluche heeft een hogere pool dan velours. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Counterstoel 'Hugo' Corduroy Lichtgrijs is een stijlvolle toevoeging aan elk interieur. Met poten van duurzaam metaal en bekleding van zacht corduroy, combineert deze stoel comfort en elegantie. De afmetingen van H-H 90 x B-L 54 x D-P 59 cm maken het de perfecte keuze voor aan een keukeneiland of bartafel. Geniet van langdurig zitcomfort en een trendy uitstraling met de Counterstoel 'Hugo' Corduroy Lichtgrijs. Maak je interieur compleet met deze prachtige en functionele stoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's