Kantoormeubelset VO15 - 100% MELAMINE - Walnoot - 140 x 140 x 60 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 119.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| PC-geschikt | Nee |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG956LCS2122 |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 140,00 cm |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 5 |
Transformeer je kantoorruimte met de moderne en stijlvolle set kantoormeubelen
Verbeter je kantoor met deze prachtige set kantoormeubelen die modern design combineert met functionaliteit. Deze set is gemaakt van 100% gemelamineerd spaanplaat en gaat lang mee en is bestand tegen dagelijks gebruik.
Creëer een productieve werkplek
Het bureau biedt voldoende ruimte om comfortabel te werken, met zijn royale breedte van 140 cm. De salontafel is perfect voor een snelle pauze of om je favoriete mok op te zetten terwijl je werkt. De lade biedt handige opbergruimte voor je kantoorbenodigdheden, terwijl je op de boekenplank je favoriete boeken en decoratieve items kunt uitstallen. De console voegt een vleugje elegantie toe aan je kantoorruimte.
Verhoog de esthetiek van uw kantoor
Met de kleurencombinatie walnoot en antraciet straalt deze kantoormeubelset verfijning en elegantie uit. Het moderne ontwerp en het vernieuwende concept zullen direct de esthetiek van je werkruimte verhogen, waardoor het een plek wordt waar je trots op zult zijn om te laten zien aan klanten en collega's.
Technische details:
- Materiaal: 100% gemelamineerde spaanplaat
- Dikte: 18 mm
- Bureau: Breedte: 140 cm, Hoogte: 73. 8 cm, Diepte: 60 cm
- Salontafel: Breedte: 60 cm, Hoogte: 46. 3 cm, Diepte: 50 cm
- Lade: Breedte: 44. 5 cm, Hoogte: 61. 8 cm, Diepte: 46. 6 cm
- Boekenplank: Breedte: 63. 6 cm, hoogte: 140 cm, diepte: 37. 6 cm
- Nachtkastje: Breedte: 139. 8 cm, hoogte: 61. 8 cm, diepte: 46. 3 cm
- Kleur: Notelaar en Antraciet
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob