Kastdeuren Hobby-eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kastdeuren Hobby vervaardigd uit spaanplaat met een Japans eikdecor. Witte en zwarte handgrepen inbegrepen.
Productinformatie
| SKU-Emob | PA8292PORP |
| Gewicht in kg per stuk | 8 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 91,40 cm |
| Lengte Product - cm | 75,20 cm |
| Breedte Product - cm | 1,50 cm |
| Stijl | Modern |
De kastdeuren van Hobby in Japans eikdecor geven een serene sfeer aan uw leeshoek. U kunt kiezen tussen witte of zwarte handgrepen naargelang het effect die u wenst te verkrijgen. Maak eindeloze combinaties met andere kastdeuren van dezelfde collectie en style uw leeshoek naar wens. Geschikt voor de boekenkasten van de Hobby-collectie met lengte 79 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot