Keukenkast Bianco - 80x36x58cm - 2 deuren - hoogglans wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Keukenbovenkast Bianco 80x36x58cm uit spaanplaat met afwerking in hoogglans wit. Met twee deuren en één legplank.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 20 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken bovenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB486970 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Hoogglans wit |
| Breedte Product - cm | 35,80 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 58,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De keukenkasten Bianco zijn ideaal voor wie houdt van een strak, fris en tijdloos ontwerp. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De afwerking in hoogglans wit creëert een gevoel van ruimte en licht terwijl de strakke zwarte handgrepen zorgen voor een stijlvol contrast. Deze keukenbovenkast is uitgerust met een twee draaideuren met daarachter een legplank. Hierdoor heb je ruimte om allerlei spullen zoals servies, glazen of voorraad netjes op te bergen. Of je nu een ruime woonkeuken hebt, of een klein stadsappartement, met de collectie Bianco stel je zelf je ideale keuken samen. Ontdek alle mogelijkheden op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA