Keukenkast Coolio met drie legplanken - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Keukenkast Coolio 60x60x141cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met draaideur en drie legplanken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 45.228 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken voorraadkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA220349 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,10 cm |
| Hoogte Product - cm | 141,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Stel zelf je keuken samen met de moderne keukenkasten Coolio. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat en zijn afgewerkt met melamine. De combinatie van mat wit en accenten in eikdecor geven de collectie een rustige uitstraling. Deze kolomkast is uitgerust met een draaideur en daarachter drie legplanken. Hierdoor heb je voldoende ruimte voor je keukenvoorraad, servies of andere keukenspullen. Bekijk ook onze andere keukenkasten Coolio.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot