Keukenrek Dellana - 76x15x72cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Keukenwandrek Dellana 76x15x72cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDM0101002985 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 14,50 cm |
| Lengte Product - cm | 75,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 72,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak optimaal gebruik van je keukenruimte met het Dellana keukenwandrek. Dit stijlvolle en praktische wandrek combineert opbergruimte met een modern design, waardoor je keukengerei altijd binnen handbereik is. Dankzij de eenvoudige wandmontage blijft het werkblad van je keuken vrij. Het keukenrek bestaat uit drie niveaus waar je servies, kruiden of allerlei keukenbenodigdheden kan opbergen. Onderaan zijn vijf haakjes voorzien. Handig om bijvoorbeeld kopjes of pannenlatten op te hangen. Creëer een georganiseerde en stijlvolle keuken met het Dellana keukenwandrek.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob