Keukenrek Sorrella 4 legplanken - grafiet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Keukenrek 30x60x200cm uit spaanplaat. Afgewerkt met melamine in grafiet.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 36 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast keuken |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD429.1.6282 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 200,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De keuken is het hart van het huis. Het is dus belangrijk om keukenkasten te kiezen die volledig aan je wensen voldoen. Dit keukenrek is gemaakt uit spaanplaat, afgewerkt met melamine in grafiet. Dankzij de vier verstelbare legplanken creëer je mooie opbergruimte voor glazen en servies. Of gebruik het rek als voorraadkast. Zo heb je in de keuken alles binnen handbereik. De collectie Sorrella bestaat in verschillende uitvoeringen. Stel zelf je droomkeuken samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held