Kolomkast Charlisa met 1 lade en 3 legplanken - walnoot/greige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Hout/look | Walnoot |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer kolomkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM2646-573 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 34,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 190,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Rondslingerende handdoeken, duizend-en-een flesjes, tubes en potjes rond de wastafel ... Nee, het is nog niet zo makkelijk om het overzicht in de badkamer te bewaren. Wil je voorkomen dat jouw badkamer een rommeltje wordt, bekijk dan zeker eens de Charlisa-collectie. Door de combinatie van greige en walnootlook zijn de kasten uit deze collectie ware pareltjes. Deze hoge badkamerkast heeft 2 deuren, waarachter 3 verstelbare legplanken (max. 10 kg per plank) schuilgaan, en een lade (max. 10 kg). Er is dus voldoende plaats voor al jouw handdoeken. De deuren kunnen zowel aan de linker- als aan de rechterkant bevestigd worden en sluiten dankzij de deurdempers zacht en traag. De zwarte handgrepen en poten geven de kast een moderne, elegante look. Badkamerkast Charlisa is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania