Ladeblok Ben - 3 lades - met wielen - artisan eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladeblok Ben 39x40x56cm uit spaanplaat met afwerking in artisan eikdecor. Uitgerust met drie lades en met wieltjes.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met wielen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Type kast | Ladeblok |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-34570R89 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 39,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 56,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ben je nog op zoek naar stijlvolle en functionele meubels om je thuiswerkplek in te richten? Kijk dan niet verder dan de collectie Ben. Dit ladeblok is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine in artisan eikdecor. In de drie lades heb je ruimte om allerlei documenten en kleinere kantoorspullen netjes op te bergen. Dankzij de wieltjes kan je het ladekastje makkelijk verplaatsen, onder je bureau, of waar je het nodig hebt. Ontdek de volledige collectie Ben op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob