Ladeblok Bogdan - 3 lades - met wielen - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ladeblok Bogdan - 3 lades - met wielen - antraciet
€ 245,00
€ 339,00
Veilig betalen
Ladeblok Bogdan 40x50x63cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in antraciet. Met drie lades en met wieltjes.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Met wielen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Type kast | Ladeblok |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM4039-547 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 63,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Bogdan rolcontainer in grafiet is een veelzijdige opbergoplossing met 3 lades die elk tot 10 kg kunnen dragen, samen met een bovenste plank die ook tot 10 kg belastbaar is. Dit meubelstuk heeft schok- en stootbestendige randen en een krasbestendige en duurzame oppervlaktecoating. De laden sluiten zacht en geruisloos dankzij geïntegreerde dempers, waardoor je in alle rust kunt werken. Met 4 rubberen wielen kun je deze container gemakkelijk door je ruimte verplaatsen. Investeer in kwaliteit en functionaliteit met de Bogdan rolcontainer - een praktische en stijlvolle toevoeging aan je kantoor of huis.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania
De fabrikant die ooit begon met enkel schoenenkasten, biedt anno 2021 zowat het hele spectrum aan meubels aan. De rode draad doorheen de collectie van Germania is dat ze tegelijkertijd gaan voor flexibel en efficiënt gebruik van ruimte zonder daarbij aan kwaliteit en stijl in te boeten. Bekijk het aanbod en je zult begrijpen wat hiermee wordt bedoeld. Elk van de unieke en stijlvolle meubels is prijs-kwaliteit een absolute aanrader. Zowel in moderne, eerder landelijke als Scandinavische stijl biedt Emob van het merk Germania heel wat moois aan.
Bekijk alle producten van Germania ->
Productvragen
Close in
's