Ladeblok Presley 4 lades - eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladeblok Presley in eikdecor met witte accenten, uitgerust met 4 lades en wieltjes.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met wielen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Type kast | Ladeblok |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM4251-559 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 49,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 61,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen van de Presley-reeks creëer je een professionele kantoorruimte die aan al jouw noden tegemoet komt. Combineer je Presley-bureau met deze praktische ladeblok op wieltjes in eikdecor. Deze rolcontainer is uitgerust met 4 lades waarvan de bovenste speciaal voorzien is voor schrijfgerief. 2 van de 4 wieltjes kan je vastzetten zodat de ladeblok steeds stabiel staat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania