Ladekast Smilla - 42x46x79cm - 4 lades - grafietgrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladekast Smilla 42x46x79cm uit spaanplaat met afwerking in grafitegrijze melamine. Met vier lades.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGPP-38325299 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 46,00 cm |
| Lengte Product - cm | 42,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 79,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Smilla kastjes combineren modern design met slimme opbergruimte. De kast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in grafietgrijze melamine. De strakke lijnen, matte afwerking en subtiele handgrepen geven dit kastje een coole, minimalistische uitstraling die moeiteloos past in vrijwel elke slaapkamerstijl – van industrieel tot modern hotel chic. Met vier soepel schuivende lades biedt Smilla verrassend veel opbergruimte. Gebruik het kastje om bijvoorbeeld sokken, ondergoed of andere kleine spullen te bewaren. Alles blijft netjes georganiseerd en uit het zicht. De Smilla kastjes zijn verkrijgbaar in verschillende varianten. Ontdek ze allemaal op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob