Make-uptafel Olivia - met opbergruimte - met krukje - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Make-uptafel Olivia 72x45x143cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met spiegel, drie legplankjes, één opberglade en krukje.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 36.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Kaptafel |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDM0201000457 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 72,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 143,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Begin je dag met stijl en gemak met de make-uptafel Olivia. De make-uptafel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Dit meubel zorgt niet alleen voor een verfijnde uitstraling aan je slaapkamer, maar biedt ook functionele opbergruimte. De grote spiegel zorgt voor een perfect zicht tijdens het aanbrengen van make-up of het stylen van je haar. De ingebouwde opbergruimte, inclusief open schappen en een ruime lade, biedt voldoende plek voor al je beautyproducten, sieraden en accessoires. Deze make-uptafel wordt geleverd met een bijpassende kruk met een zacht zitkussen voor extra comfort. De kruk past perfect onder de tafel, waardoor je ruimte bespaart wanneer deze niet in gebruik is. Upgrade je beautyroutine met deze make-uptafel Olivia
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob