Marte Rechthoekige Eettafel - Eikenfineer - 180x102cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Marte Rechthoekige Eettafel - Eikenfineer - 180x102cm
€ 729,00
€ 1.207,00
Veilig betalen
Een veelzijdige Marte eettafel, met eiken geolied fineer blad en onderstel, verlengbladen voorbereid, 180x102x76 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 52.5 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Deens ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000054689 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 102,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Fineer, Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Aan deze rechthoekige eettafel Marthe wordt elke maaltijd een genot! Met zijn geoliede eiken tafelblad en dito onderstel straalt deze eettafel elegantie en verfijning uit. Daarnaast is er ook de optie om verlengbladen toe te voegen, zodat je makkelijk extra gasten kan ontvangen tijdens etentjes of bijeenkomsten.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's