Multifunctionele kast met stalen frame: Organiseren, uitstallen en opbergen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Multifunctionele kast met stalen frame: Organiseren, uitstallen en opbergen
€ 239,00
Veilig betalen
Een unieke multifunctionele kast gecombineerd met metaal, glas en rustiek bruin en zwart. Stevige spaanplaatpanelen met stalen structuur, bovenblad kan tot 66 lbs dragen, verstelbare plank, verstelbare poten voor stabiliteit, eenvoudig te monteren, anti-tip kit voor veiligheid. Perfect voor woonkamers, badkamers en keukens
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LSC260B01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 108,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze multifunctionele kast is precies wat je nodig hebt om spullen in huis te organiseren en op te bergen. De kast is gemaakt van spaanplaatpanelen van hoge kwaliteit, versterkt door een stevige stalen structuur en heeft een rustieke bruine en zwarte afwerking, waardoor hij een uniek en industrieel tintje geeft aan elke kamer.De kast is ontworpen om stabiliteit en robuustheid te bieden met verstelbare poten die stabiel en vlak kunnen blijven op licht oneffen vloeren. Hij kan tot 30 kg dragen op het bovenste oppervlak en 11 kg op de binnenste planken, waardoor hij zelfs geschikt is om de zwaardere spullen in op te bergen. Het bovenste oppervlak van de kast is groot genoeg voor het uitstallen van decoraties of vazen, terwijl de twee glazen deuren met rasterdessin je laten zien wat erin is opgeborgen. Achter de deuren bevindt zich een verstelbare plank, perfect voor het opbergen van kleine en grote items. De installatie is ook eenvoudig dankzij de genummerde onderdelen en gemakkelijk te volgen instructies. Er wordt ook een anti-tip kit meegeleverd zodat je voor meer stabiliteit kunt zorgen wanneer je de kast gebruikt. Met deze kast krijg je de perfecte mix van stijl en functionaliteit, en je kunt erop vertrouwen dat hij je jarenlang van dienst zal zijn.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's