Nachtkastje Float - walnoot
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtkastje Float - walnoot
€ 319,00
€ 394,00
Kleur
Veilig betalen
Nachtkastje Float met 1 lade, gemaakt van honingraatpaneel met afwerking in walnootfineer.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9003.759543 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 43,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 31,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Fineer, Honingraatpaneel Honingraatpanelen zijn panelen, die uit verschillende lagen zijn opgebouwd, waarbij de binnenlaag uit een structuur bestaat, die als een bijenraat is opgebouwd., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Notenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit veelzijdige nachtkastje met minimalistisch design past
naadloos in elke slaapkamer. Het kastje beschikt over een ruime lade waarin je
heel wat spullen kwijt kan.
Nachtkastje Float is gemaakt van honingraatpaneel en is
afgewerkt met een laagje walnootfineer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome
Het Portugese merk TemaHome heeft meer dan 30 jaar ervaring in de meubelindustrie. In 1981 werd het opgericht als “Norema Portuguesa”, een fusie van het Noorse Norema en het Portugese Godinho. Het doel was de geavanceerde technologie van Noorwegen te combineren met de Portugese efficiëntie en meubels tegen redelijke kosten te produceren. Na verschillende eigenaars en benamingen te hebben, werd het in 2008 het huidige TemaHome. Tegenwoordig produceert TemaHome een collectie eigentijdse meubels en decoratieve accenten waarbij de combinatie van een origineel en praktisch design centraal staat.
Bekijk alle producten van Temahome ->
Productvragen
Close in
's