Onderkast Uno voor oven
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Onderkast Uno voor oven
€ 93,95
Kleur
Veilig betalen
Onderkast Uno met opening voor oven, gemaakt van spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken onderkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA243143 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Laat eens een frisse wind door jouw keuken waaien met de witte meubelen van de Uno-collectie! Alle meubelen zijn gemaakt van spaanplaat. Deze onderkast is voorzien van een opening waarin je jouw oven kan installeren.
Afmetingen: L 60 x B 60 x H 86 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's