Kledingkast Salvador | 3 deuren, 2 laden | Jackson Oak
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Opbergkast Salvador in 'Jackson Oak'-decor heeft 3 deuren en 2 laden met grijze handvaten.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 78 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA6521A3PT |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 51,30 cm |
| Lengte Product - cm | 120,30 cm |
| Hoogte Product - cm | 185,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Salvador-collectie biedt een handvol opbergmogelijkheden voor elk interieur. De kasten zijn vervaardigd uit spaanplaat met een 'Jakcson Oak'-decor en hebben aluminiumkleurige handvaten. De kastdeuren beschikken bovendien over een soft-closesysteem. Deze Salvador-opbergkast telt drie deuren en twee lades. Binnenin is de kast uitgerust met een kledingroede en vijf legplanken. De collectie Salvador bestaat ook in wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot