Opbergkastje Liva 2 draaideuren-Kronberg eik/mat wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Opbergkastje Liva is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in Kronberg eikdecor en mat wit. De kast bestaat uit 2 draaideuren en 2 legplanken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB385267 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 35,10 cm |
| Lengte Product - cm | 79,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 104,20 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De lichte natuuraccenten in Kronberg eikdecor en het mat wit maken dat dit kastje perfect geïntegreerd kan worden binnen een Scandinavische woonstijl. Dit kastje met 2 legplanken kan gebruikt worden voor het opbergen van gezelschapsspelletjes, decoratie, mutsen en sjaals, boeken, enz. Creëer extra opbergruimte in bijna elke kamer van het huis met opbergkastje Liva! Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA