Opvouwbare mand met waterhyacint - Natuur | 30x30x30 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Opvouwbare mand met waterhyacint - Natuur | 30x30x30 cm
€ 63,95
€ 69,00
Veilig betalen
Handgeweven Passo mand: opvouwbaar, waterhyacint materiaal, op de natuur geïnspireerd ontwerp. Perfect voor opslag en organisatie.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | HN4401340 |
| Gewicht in kg per stuk | 1.1 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Rotan Rotan is een harde soort liaan die groeit in tropische regenwouden. Het is een materiaal dat afkomstig is van de rotanpalm. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 30,00 cm |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Stijl | Bohemian |
Passo Mand - Natuurlijk is een veelzijdige en milieuvriendelijke opbergoplossing gemaakt van waterhyacint. Door het opvouwbare ontwerp is hij makkelijk op te bergen als je hem niet gebruikt, terwijl het natuurlijke materiaal een vleugje natuur toevoegt aan elke kamer. Met zijn afmetingen van 30x30x30 cm is deze mand perfect om je huis te organiseren en een rustieke charme toe te voegen aan je inrichting. Zeg vaarwel tegen rommel en hallo tegen stijlvolle opslag met de Passo mand - Natuurlijk.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's