Rechthoekige eettafel Heaven - 210x90x76 cm - Keramiek/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Rechthoekige eettafel Heaven - 210x90x76 cm - Keramiek/zwart
€ 1.009,00
€ 1.589,00
Kleur
Veilig betalen
De rechthoekige eettafel Heaven heeft een tafelblad uit zwart keramiek en rust op een kruisvoet van matzwart gepoedercoat staal.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 97.5 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000022568 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 210,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
De rechthoekige eettafel Heaven is een prachtig stuk dat in elke moderne eetkamer past. Het blad is afgewerkt met roestbruin keramiek, wat een vleugje elegantie en warmte toevoegt aan je kamer. De kruisvoet van matzwart gepoedercoat staal staat garant voor stabiliteit en duurzaamheid. Een van de opvallendste kenmerken van deze tafel is het uitschuifbare blad, waardoor hij perfect is voor gasten of grote bijeenkomsten.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's