Rechthoekige eettafel Krishna - 220x105x75 cm - wit eikenfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Rechthoekige eettafel Krishna - 220x105x75 cm - wit eikenfineer
€ 805,00
€ 1.245,00
Kleur
Veilig betalen
Elegante Krishna eettafel met wit eikenfineer, lamellenfront, 220x105x75 cm, perfect voor moderne huizen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 86.2 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Deens ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000023441 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 105,00 cm |
| Lengte Product - cm | 220,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Fineer, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
De rechthoekige eettafel Krishna is een prachtige aanwinst voor elke eetkamer. Deze tafel, gemaakt met een bovenblad en onderblad van wit gepigmenteerd geolied eikenfineer, straalt moderne verfijning uit. Het lamellenfront voegt een vleugje elegantie en vakmanschap toe. Met afmetingen van 220x105x75 cm biedt deze tafel comfortabel plaats aan 6 personen, waardoor hij perfect is voor het ontvangen van gasten. De duurzame constructie zorgt ervoor dat hij jarenlang meegaat, waardoor het een verstandige investering voor je huis is. Verfraai je eetruimte vandaag nog met de Krishna eettafel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's