Ronde eettafel Rover - Ø105x76cm - walnootfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ronde eettafel Rover - Ø105x76cm - walnootfineer
€ 249,00
€ 395,00
Kleur
Veilig betalen
Creëer een prachtige eetervaring met de ronde tafel Rover. Blad in walnootfineer en gelakt rubberhouten onderstel. Ø105x76 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 19.3 |
| Aantal personen | 3 personen, 4 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000109024 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 105,00 cm |
| Lengte Product - cm | 105,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Vintage |
| Materiaal | Fineer, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De ronde eettafel Rover heeft een blad van mat walnootfineer en een onderstel van walnoot gebeitst rubberhout. Met afmetingen van Ø105x76 cm is deze stijlvolle tafel perfect voor kleinere eetruimtes. De duurzame constructie garandeert een langdurige kwaliteit, terwijl het strakke ontwerp een vleugje moderne elegantie toevoegt aan elke kamer. Upgrade je eethoek met de Rover eettafel en geniet in stijl van maaltijden met familie en vrienden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's