Ronde salontafel Yale - 37x37x60 cm - Wilde eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ronde salontafel Yale - 37x37x60 cm - Wilde eik
€ 249,00
€ 412,00
Veilig betalen
Ronde salontafel Yale is gemaakt van wilde eik en heeft een rond tafelblad.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000022542 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 37,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Breng een stukje natuur naar je woonkamer met de ronde salontafel Yale. Dankzij zijn simplistische ontwerp vindt deze tafel een thuis in elk interieur. De afwerking in eik zorgt op zijn beurt voor een warme sfeer in de woonkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's