Salontafel Amanda Ø77 - marmer/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Amanda Ø77 - marmer/zwart
€ 125,00
€ 193,00
Veilig betalen
Ronde salontafel Amanda met tafelblad in marmerlook en matzwarte metalen poten.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11 |
| Hout/look | Marmer |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Maatvoering | Ø 80cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000085723 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 77,00 cm |
| Lengte Product - cm | 77,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 44,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Jouw woonkamer budgetvriendelijk een luxueuze uitstraling
geven? Dat doe je met salontafel Amanda, die met haar marmerlook de
ruimte instant meer cachet geeft. Het tafelblad is afgewerkt met een laagje
melamine, de matzwarte poten zijn gemaakt van metaal.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's