Salontafel Caracas 120x60x41 cm - keramiek - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Caracas 120x60x41 cm - keramiek - zwart
€ 199,00
€ 305,00
Kleur
Veilig betalen
De Caracas rechthoekige salontafel heeft een zwart keramisch blad en een gepoedercoat stalen onderstel voor een moderne look. Afmetingen 120x60x41 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24.7 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Deens ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000023585 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 41,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Keramiek Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Caracas rechthoekige salontafel is een stijlvol en modern stuk dat elke woonkamer zal opwaarderen. Het blad is gemaakt van zwart Cupa ruw keramiek, wat een strakke en verfijnde touch aan het ontwerp geeft. Het onderstel is gemaakt van mat zwart ruw gepoedercoat staal, dat zowel duurzaamheid als stabiliteit biedt. Met afmetingen van 120x60x41 cm is deze salontafel de perfecte maat voor elke ruimte. Verfraai je woonkamer met de Caracas salontafel en geniet jarenlang van de belangrijkste kenmerken en voordelen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's