Salontafel Damon 100x55 met 1 lade - eik/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Damon met 1 lade en 1 open vak, gemaakt uit spaanplaat en MDF. Kleuren: artisan eikdecor en antraciet.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2904 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De meubelen van de Damon-collectie moeten de voorstanders van een modern en industrieel interieur kunnen behagen. Deze handige salontafel is uitgerust met 1 opberglade, met daarnaast een ruim en open compartiment. Zo heb je de ruimte voorhanden om je leukste accessoires, tijdschriften en/of boekjes een plek te geven. Voeg nog een leuk plantje of enkele kaarsen toe en schep precies de gezellige sfeer die jij voor ogen hebt. De tafel is gemaakt uit spaanplaat in artisan eikdecor en MDF in antracietkleur. Ontdek de rest van deze reeks op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori