Salontafel Naxos Ø80x42 cm - bruin marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Naxos Ø80x42 cm - bruin marmer
€ 539,00
€ 838,00
Veilig betalen
De ronde salontafel Naxos heeft een luxueus bruin marmeren blad en is een stijlvolle en stevige toevoeging aan je leefruimte.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 111.7 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000023741 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 42,00 cm |
| Stijl | Design |
| Materiaal | Marmer Marmer is een metamorf gesteente dat ontstaat uit kalksteen onder intense hitte en druk. Het resultaat is een hard, kristallijn gesteente met unieke aderpatronen en kleuren. |
| Aantal pakketten | 2 |
De ronde salontafel Naxos is een luxueuze toevoeging aan elke woonkamer, met een bovenblad en kolomvoet van mat Latte bruin gelakt marmer. Met een diameter van 80 cm en een hoogte van 42 cm is deze tafel de perfecte maat voor het serveren van drankjes en hapjes of het uitstallen van decorstukken. Het strakke ontwerp voegt een vleugje verfijning toe aan elke ruimte, terwijl de duurzame marmeren constructie zorgt voor een langdurige kwaliteit. Verfraai je woonkamer met de Naxos salontafel en geniet van zijn elegante stijl en praktische functionaliteit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's