Salontafel Strington - Ø65x35 cm - metaal - zwart marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Strington - Ø65x35 cm - metaal - zwart marmer
€ 129,00
€ 209,00
Veilig betalen
Geef je woonruimte een chique uitstraling met de ronde salontafel Strington. Strak ontwerp, duurzame materialen. Ø65x35 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.7 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000108051 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 65,00 cm |
| Lengte Product - cm | 65,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 35,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Strington ronde salontafel is een stijlvolle toevoeging aan elke woonruimte. Het blad is gemaakt van MDF met melamine in zwart imitatiemarmer, waardoor het een moderne en verfijnde uitstraling heeft. Het draadonderstel is gemaakt van matzwart ruw gepoedercoat staal en vormt een stevige basis voor de tafel. Met een diameter van 65 cm en een hoogte van 35 cm is deze salontafel de perfecte maat voor elke kamer. Voeg een vleugje elegantie toe aan je interieur met de Strington ronde salontafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's