Schoenenkast Cuba - 100x33x114cm - 2 deuren - eikendecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Schoenenkast Cuba 100x33x114cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in eikdecor. Met plaats voor 15 à 20 paar schoenen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44.3 |
| Aantal paar schoenen | 16 tot 20 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 12 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB313718 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 32,90 cm |
| Lengte Product - cm | 100,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 113,90 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
De schoennkasten Cuba zijn de ideale oplossing om je hal of dressing netjes en overzichtelijk te houden. Met haar warme eikdecor uitstraling brengt deze kast een natuurlijke en tijdloze sfeer in je interieur, terwijl ze tegelijk zorgt voor een praktische opbergoplossing. De kasten zijn vervaardigd uit kwalitatieve spaanplaat met een duurzame en onderhoudsvriendelijke melamine afwerking. Dankzij de slimme indeling met meerdere legplanken en metalen schoenstangen biedt de Cuba plaats aan 15 à 20 paar schoenen, afhankelijk van het model en de maat. Zo berg je zowel sneakers, slippers als nette schoenen efficiënt op. Met haar compacte diepte van 33 cm is deze schoenenkast perfect geschikt voor smallere ruimtes zoals een inkomhal of gang. Met schoenenkast Cuba kies je voor een stijlvolle én functionele opbergoplossing die zorgt voor rust en orde in huis.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA