Schoenenkast Marcel - 85x24x159cm - met spiegel - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Schoenenkast Marcel - 85x24x159cm - met spiegel - eikdecor
€ 199,00
€ 361,00
Veilig betalen
Schoenenkast Marcel 85x24x159cm uit spaanplaat met afwerking in sonoma eikdecor. Met 4 klapdeuren en één deur met spiegel met daarachter 3 legplanken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO5232-2 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 24,00 cm |
| Lengte Product - cm | 85,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 159,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spiegel, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Spiegel is eigenlijk niets meer dan verzilverd glas. Aan de achterzijde van het glas wordt een zilverlaag aangebracht, die met een afdeklaag wordt beschermd. Omdat het zilver helemaal vlak wordt aangebracht, gaat het spiegelen., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
De schoenenkast Marcel is de ideale oplossing voor een opgeruimde hal of slaapkamer. Dankzij het slanke, moderne ontwerp combineert deze kast functionaliteit met een warme, natuurlijke uitstraling die moeiteloos past in diverse interieurstijlen. Marcel is voorzien van vier klapdeuren, waardoor je schoenen overzichtelijk en stofvrij kunt opbergen zonder veel ruimte in te nemen. Daarnaast beschikt de kast over een draaideur met geïntegreerde spiegel. Deze spiegel is perfect voor een snelle check voordat je de deur uitgaat en laat de ruimte optisch groter lijken.
Achter de draaideur bevinden zich drie stevige legplanken, ideaal voor het opbergen van schoenen, accessoires of andere benodigdheden. Zo biedt schoenenkast Marcel niet alleen veel opbergruimte, maar ook extra gebruiksgemak. Met schoenenkast Marcel haal je een functioneel én stijlvol meubel in huis dat zorgt voor rust, overzicht en een nette entree.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's