Schoenenkast Rayne - 120x40x45cm - 2 deuren - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Schoenenkast Rayne 120x40x45cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met twee deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29.1 |
| Aantal paar schoenen | 6 tot 10 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast met zitbank |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDA0201030032 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng warmte en elegantie in je interieur met de schoenenkast Rayne. De kast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. De combinatie van de rustieke houtlook met het zachte wit past perfect in een landelijk of klassiek interieur. Achter de twee deuren zijn twee legplanken voorzien waardoor je ruimte hebt voor 4 à 8 paar schoenen. Het open vak in het midden is dan weer handig om allerlei accessoires op te bergen. Ontdek al onze schoenenkasten op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob