Set van 2 bijzettafeltjes Nicola - keramiek en staal - marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Set van 2 bijzettafeltjes Nicola - keramiek en staal - marmer
€ 169,00
€ 277,00
Kleur
Veilig betalen
Set van 2 bijzettafeltjes Nicola 50x50x55cm met een zwart stalen onderstel en een tafelblad in keramiek in imitatiemarmer.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18.1 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 2 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000108768 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 1 |
De vierkante salontafelset Nicola is de perfecte aanvulling voor elke moderne woonruimte. Met een bovenblad van wit ruw keramiek en een onderstel van mat zwart ruw gepoedercoat staal voegt deze set van 2 stuks een vleugje elegantie toe aan je interieur. Met afmetingen van 50x50x55 cm zijn deze tafels perfect om gasten te ontvangen of gewoon in stijl van een kopje koffie te genieten. De duurzame en stevige constructie zorgt voor langdurig gebruik, waardoor deze set een praktische en stijlvolle keuze is voor je huis.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's