Krukje Elena - acacia
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.25 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 46 |
| Zitdiepte | 39 |
| Hout/look | Acacia |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Sledepoten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Hout |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ZZ-2538-15 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 41,00 cm |
| Lengte Product - cm | 41,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 52,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Acaciahout |
| Aantal pakketten | 1 |
Laag krukje met een comfortabele zitting uit natuurlijk massief acaciahout en een gepoedercoat metalen onderstel. Plaats de leuke krukjes aan een zijde van je tafel om een speels effect te creëren. De afgebeelde prijs is de prijs per stoel. De stoel wordt enkel per twee stuks verkocht.
Specificaties:
- Zitdiepte: 39 cm
- Zithoogte: 46 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's