Set van 3 wandrekken Cubo
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set van 3 wandrekken Cubo in verschillende afmetingen. Gemaakt van MDF. Wit/zwart.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.7 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN1314 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Breedte Product - cm | 10,00 cm |
| Lengte Product - cm | 27,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 27,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Wat dacht je van deze 3 wandrekjes aan de muur in plaats van een schilderij of foto? Je kan in deze rekjes boeken opbergen, maar ook bv. plantjes of fotokaders plaatsen. Een mooie manier om je muren te decoreren!
Deze set is gemaakt van MDF. De buitenkant kreeg een witte kleur, terwijl de binnenkant in een contrasterende zwarte kleur geverfd werd.
Afmetingen:
- Klein rekje: 17 x 17 x 10 cm
- Middelste rekje: 22 x 22 x 10 cm
- Groot rekje: 27 x 27 x 10 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori