Set van lades Evo
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set van 2 lades uit spaanplaat, geschikt voor het tweepersoonsbed Evo (140 x 190 cm).
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16 |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA3778TIRO |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 50,70 cm |
| Lengte Product - cm | 188,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 18,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Evo collectie biedt moderne en praktische slaapkamermeubelen uit spaanplaat met een donker walnootdecor.
Schuif deze twee lades met aluminiumgrijze handvaten onder het Evo bed van 140 x 190 cm voor nog meer opbergruimte in de slaapkamer! Je kan bijvoorbeeld extra kussens of dekens in de lades opbergen!
Merkeninformatie
Over Parisot