Nachtkastje Evo met lade - walnoot
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtkastje Evo met lade - walnoot
€ 30,50
€ 61,00
Veilig betalen
Nachtkastje Evo uit spaanplaat, bestaat uit een open opbergvak en een lade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Walnoot |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA3778CHEV |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Lengte Product - cm | 43,90 cm |
| Hoogte Product - cm | 34,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Evo collectie biedt moderne en praktische slaapkamermeubelen uit spaanplaat met een donker walnootdecor.
Dit Evo nachtkastje beschikt over een vak en een lade met aluminiumgrijs handvat. Dankzij dit handige nachtkastje hou je een goed boek en een lampje binnen handbereik.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's