Eenpersoonsmatras Comfort 90x200x15cm - koudschuim
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Matras voor eenpersoonsbed 90x200x15cm uit High Resilience koudschuim met een tijk uit stretchstof. Hypoallergeen en met wasbare hoes.
Onze klanten vertellen
Passende matrassen
Passende matrassen voor hoogslapers
Passende matrassen
Passende matrassen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15 |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | EMMACO150920 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 200,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 15,00 cm |
| Materiaal | Polyester, Koudschuim Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 1 |
Een goede matras is essentieel om je batterijen op te laden en er de volgende dag volledig uitgerust weer tegenaan te gaan. De matras Comfort heeft een ligoppervlak van 90x200cm en is geschikt voor een eenpersoonsbed. De matras bestaat uit twee lagen:
1: een tijk van polyester met grijze rits
2: een laag High Resilience koudschuim van 15cm
De bovenkant van de hoes bestaat uit zachte stretchstof. Is de matras vuil geworden? Dankzij de rits die over de vier zijden loopt, kun je de hoes makkelijk afnemen en in de wasmachine stoppen. Bovendien is deze high resilience-matras hypoallergeen en anti-huistofmijt. Ontdek al onze matrassen in onze webshop.
Bijpassende producten
Merkeninformatie
Over Emob