Spiegel Azul - Ø60cm - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Badkamerspiegel Azul Ø60x2,8cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | CB234199 |
| Gewicht in kg per stuk | 3.7 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Diameter | 60 |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Vorm | Rond |
| Soft Close | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Spiegel, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Spiegel is eigenlijk niets meer dan verzilverd glas. Aan de achterzijde van het glas wordt een zilverlaag aangebracht, die met een afdeklaag wordt beschermd. Omdat het zilver helemaal vlak wordt aangebracht, gaat het spiegelen. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Breedte Product - cm | 2,80 cm |
| Stijl | Modern |
De badkamercollectie Azul brengt een kalme, harmonieuze sfeer in elke badkamer. Met haar zachte kleurenpalet, verticale lijnen en warm eikdecor straalt deze collectie pure balans en tijdloze elegantie uit. Met haar natuurlijke houtlook past deze spiegel perfect bij de badkamerkasten Azul. De ruime diameter van 60cm is niet alleen praktisch, maar zorgt ook voor meer licht in de badkamer en laat de ruimte optisch groter lijken. Ontdek de volledige collectie Azul op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA