Spiegel Costa - 60x47x173cm - met legplank - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegel Costa 60x47x173cm met legplank uit spaanplaat met afwerking in zwart.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.3 |
| Vorm | Rechthoek |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDA0105006068 |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 47,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 173,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Costa spiegel is de perfecte combinatie van functionaliteit en modern design. Met zijn strakke zwarte frame en handige ingebouwde legplank, is deze spiegel niet alleen een elegante toevoeging aan je interieur, maar ook een praktische opbergoplossing. Dankzij het tijdloze en minimalistische ontwerp past de Costa spiegel moeiteloos in verschillende ruimtes, zoals de hal, slaapkamer of badkamer. De stevige legplank biedt extra ruimte voor kleine accessoires, zoals sleutels, sieraden of decoratieve items, waardoor je alles netjes en georganiseerd houdt. Ontdek meer spiegels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob