Spiegel met legplankje Versus
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Spiegel met legplankje Versus
€ 99,00
€ 112,00
Veilig betalen
Spiegel met grijs legplankje Versus.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.2 |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA604135 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 14,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 70,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze spiegel van de collectie Versus is uitgerust met een handig legplankje waarop je allerlei toiletartikelen kunt plaatsen. Het legplankje is grijs van kleur.
Afmetingen: 14 x 60 x 70 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's