Spiegel Molde 87cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Spiegel Molde 87cm - wit
€ 95,95
€ 163,00
Veilig betalen
Tijdloze witte spiegel Molde, op een draagplaat met melamineharscoating in structuurwit. De voorzijde is gemaakt uit thermogevormde MDF.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.4 |
| Vorm | Rechthoek |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM3967-84 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 3,00 cm |
| Lengte Product - cm | 87,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Molde-reeks van Germania geeft aan je inkomhal een nieuw, gezellig elan. Deze witte, tijdloze spiegel past perfect binnen die collectie en is eenvoudig te plaatsen en te gebruiken boven de Molde-schoenenkast. De draagplaat is gemaakt uit melamineharscoating en de voorkant afgewerkt in thermogevormde MDF. Ontdek de rest van deze reeks en ook de andere collecties van Germania bij Emob.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania
De fabrikant die ooit begon met enkel schoenenkasten, biedt anno 2021 zowat het hele spectrum aan meubels aan. De rode draad doorheen de collectie van Germania is dat ze tegelijkertijd gaan voor flexibel en efficiënt gebruik van ruimte zonder daarbij aan kwaliteit en stijl in te boeten. Bekijk het aanbod en je zult begrijpen wat hiermee wordt bedoeld. Elk van de unieke en stijlvolle meubels is prijs-kwaliteit een absolute aanrader. Zowel in moderne, eerder landelijke als Scandinavische stijl biedt Emob van het merk Germania heel wat moois aan.
Bekijk alle producten van Germania ->
Productvragen
Close in
's